Apie mus

Apie mus - džiunglių mini golfo entuziastus

Pasiruoškite netikėtiems Adventure mini golfo posūkiams su širdį virpinančia džiunglių animatronika, kuri privers net jūsų golfo kamuoliuką drebėti iš jaudulio! Išbandysime jūsų įgūdžius, tikslumą ir vaizduotę, tad iššūkių bus nemaža. Nusitaikykite, smūgiuokite ir pasiruoškite įspūdingiausiam mini golfo žaidimui savo gyvenime. „Jungle Monkeyz Adventure Golf” yra čia, kad apverstų jūsų pasaulį aukštyn kojomis ir uždegtų jūsų džiunglių dvasią laukinei mini golfo kovai.

REZERVUOK LAIKĄ

Mūsų animatronika sulaukė didelio pasisekimo – talentingos komandos su meile sukurti animatronikos įrenginiai prikelia šias džiungles tikram gyvenimui prieš jūsų akis. Šie pagal užsakymą sukurti golfo takeliai yra tokie unikalūs ir nematyti kaip kad beždžionė su smokingu! Kiekvienas pataikytas smūgis į golfo duobutę nukels jus vis giliau į džiunglių širdį, apsuptą egzotiškų augalų, paslaptingų būtybių ir kerinčių garsų, kurie sužadins net užkietėjusio suaugusiojo vaizduotę linksmybėms.

Mes taip pat galime pasidalyti laukine patirtimi! Jau kurį laiką dirbame laisvalaikio srityje. Savo legendiniu vaikų žaidimų kambariu „Jungle Monkeyz” Jungtinėje Karalystėje pakerėjome vietinius gyventojus. Nusprendėme, jog abi šias sritis norime apjungti į vieną daug didesnę veiklą, kuri taptų pirmu pasirinkimu laisvalaikio praleidimui bei socialiniu centru šeimoms, vaikams, draugams ar net verslo klientams. Siūlome smagią ir jaudinančią erdvę pažaisti Adventure mini golfą ir atsipalaiduoti kitaip, nei tai Lietuvoje buvo įprasta iki šiol. Atėjo laikas mini golfo revoliucijai, kur juokas aidi džiunglėse, o prisiminimai kuriami pačiais beprotiškiausiais būdais. Prisijunkite prie mūsų ir sukurkime visiškai naują laisvalaikio pasaulį!

MINIGOLFAS
Moneta - dekoracinis džiunglių elementasMoneta - dekoracinis džiunglių elementasPadidinamas stiklas Jungle Monkeyz Adventure Golf

Mūsų misija

Sukurti nuostabų, unikalų ir įtraukiantį mini golfo ir pramogų pasaulį, kuriame įvairaus amžiaus lankytojai galėtų atsipalaiduoti, pasinerti į edukacinius nuotykius džiunglėse ir puikiai praleisti laiką su šypsena veide žaisdami Adventure mini golfą. Mums svarbu, kad mūsų svečiai patirtų ne tik įsimintiną mini golfo žaidimą, bet ir pajustų širdžiai mielą džiunglių atmosferą su išradinga ir stebinančia animatronikos technika bei nuostabiu maistu.

Jungle Monkeyz Adventure Golf - Alex beždžionė - mini golfo paslaugos Kaune
Dekoracinis džiunglių elementasFooter dekoracija - džiunglės ir jų augalai

Norime pasiūlyti tokią nepamirštamą patirtį, kad net ateityje anūkams norėtumėte pasigirti apie įspūdingą Adventure mini golfo nuotykį. Esame ne tik įsipareigoję, bet ir iš tiesų apsėsti išskirtinio klientų aptarnavimo ir geros atmosferos palaikymu. Beje, mes ne tik mojuojame lazdomis, bet ir siūlome mini golfo čempionams olimpinio medalio vertą maistą ir gėrimus. Jūsų skonio receptoriai bus priversti šokti laimės šokį!

dramblys - mini golfo paslaugos Kaune

Mūsų vizija

Mūsų vizija – tapti tarptautiniu mastu pripažinta ir pirmaujančia vaikų, paauglių ir suaugusiųjų, ieškančių unikalios ir įtraukiančios laisvalaikio patirties, traukos vieta. Siekiame būti inovacijų lyderiais ir nuolat augdami, diegdami naujoves, naudodami pažangiausias technologijas bei animatroniką, siekiame plėsti pramogų industrijos galimybių ribas. Toliau plėsdamiesi sieksime, kad „Jungle Monkeyz Adventure Golf” taptų ryškia pramogų parkų figūra, siūlančia neprilygstamus nuotykius ir brangius prisiminimus visiems, kurie mus aplankys. 

lt_LTLietuvių kalba