Vakarėliai

Kviečiame visus vakarėlių liūtus ir mini golfo entuziastus!

Pasiruoškite laukiniams nuotykiams Jungle Monkeyz Adventure Golf erdvėje. Esame pasiruošę išpildyti pačius beprotiškiausius jūsų norus – nuo kvapą gniaužiančio Adventure mini golfo iki viliojančių skanėstų bei gėrimų Tavo šventės metu. Nesvarbu, ar švenčiate gimtadienį, dalyvaujate įmonės „team building“ išvykoje, ar tai tiesiog eilinis antradienio susitikimas su draugais – turime bene geriausius vakarėlių paketus, kurie privers jūsų būrį aikčioti iš džiaugsmo. Susipažink su mūsų siūlomais vakarėlių paketais žemiau ir susisiek!

Užsakymus šventėms priimame tik telefonu.

+37066161898
Moneta - dekoracinis džiunglių elementas

NO. 1

Mini golfo kamuoliukas žolėje - Jungle Monkeyz Adventure Golf

Vakarėlių paketas no.1 dar ruošiamas

NO. 2

Mini golfo kamuoliukas golfo duobutėje

Vakarėlių paketas no.2 dar ruošiamas

NO. 3

Jungle Monkeyz Adventure Golf

Vakarėlių paketas no.3 dar ruošiamas

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip užsisakyti laiką mini golfo žaidimui?

Ieškokite milžiniško mygtuko „Rezervuoti dabar”, spustelėkite jį ir išvysite stebuklingą laisvų laiko intervalų pasaulį. Mūsų 1 aikštyno laiko tarpsnis gali talpinti ne daugiau kaip 6 žaidėjų. Tad jei jūsų komandą sudaro nuostabus šeštas ar daugiau, turėsite atskleisti savo strateginį meistriškumą ir iš anksto užsisakyti du skirtingus aikštynus. Taigi nelaukite ir pasiruoškite užkariauti laisvus laiko tarpsnius – tegul džiunglių mini golfo dievai būna jums palankūs, kai kovosite rezervacijų mūšio lauke.

Ar galima atvykti žaisti neužsiregistravus iš anksto?

O! Tu, nuotykių ieškotojas! Nors mums labai patinka tavo spontaniška dvasia, turime įspėti, kad mūsų Adventure mini golfo rojus yra gana populiari vieta. Džiunglių oazė, pilna susijaudinusių tyrinėtojų, besigrumiančių su savo golfo lazdomis dažnas vaizdas savaitgaliais. Kad neatsidurtumėte nusivylimo jūroje, labai rekomenduojame iš anksto rezervuoti vietą. Taip užsitikrinsite savo vietą laukinėse mini golfo aikštelėse ir jums nereikės dūsauti, laukiant laisvo Adventure mini golfo takelio. Taigi, siūlome iš anksto rezervuoti savo vietą. Susimatom!

Kiek laiko užtrunka baigti vieną žaidimo kursą? O tapti mini golfo meistru?

Kaip visada opus laiko klausimas! Nors negalime nuspėti tikslaus laiko, kurio prireiks, kad pasiektumėte mini golfo meistriškumą, tačiau jūs ir jūsų mini golfo žaidėjų būrys vieną žaidimo kursą turėtumėte įveikti vidutiniškai per 30 minučių.

Kaip užsakyti žaidimą gimtadienio šventei ar vakarėliui?

Visada laukiame jūsų būriais, tačiau norime užtikrinti, kad Tavo šventės metu visi turėtų pakankamai vietos mosuoti savo mini golfo lazdomis ir mes spėtume apgalvoti kiekvieną detalę, todėl jei planuojate savo įsimintiną dieną švęsti pas mus registruokitės telefonu arba el. paštu. Mes atskleisime savo planavimo meistriškumą, kad prisitaikytume prie jūsų laukinės mini golfo armijos ir išpildytume visus vakarėlių liūto pageidavimus!

Ar nepilnamečiai vaikai gali žaisti Adventure mini golfą?

Ak, tie jauni ir bebaimiai vaikai! Mūsų mini golfo aikštynai gali būti laukiniai ir sudėtingi, todėl rekomenduojame, kad jūsų mažiesiems būtų ne mažiau kaip 7 metai, nes jiems prireiks rimtos jėgos, kad įveiktų posūkius ir kliūtis Adventure mini golfo aikštynuose. Ir nepamirškite, kad mažieji žaidėjai iki 12m. turi būti lydimi prižiūrinčių suaugusiųjų, kurie gali prisijungti prie nuotykio arba palaikyti iš šono. Taigi, suburkite jaunuosius pramogautojus ir leiskitės į mini golfo beprotybę! Čia net ir patys mažiausieji gali tapti karaliaujančiais laukinės gamtos čempionais!

Ką turiu atsinešti? Kaip apsirengti?

Mūsų darbuotojai suteiks jums visą reikalingą mini golfo įrangą, rezultatų knygutes ir pieštukus bei padės, jei turėsite klausimų Adventure mini golfo žaidimo metu. Jums visai nebūtina dėvėti specialios aprangos ar avalynės, tačiau mes rekomenduojame avėti batus lygiais padais. Taigi palikite savo batus su aukštais kulniukais namie ir pasiruoškite smagiai praleisti laiką avėdami jums patogiausius batus!

Ar galima įsigyti Jungle Monkeyz Adventure Golf dovanų kuponą?

Be abejo, nuotykių drauge! Mes siūlome Jungle Monkeyz Adventure Golf dovanų kuponus – šiuos džiaugsmo lobius gali įsigyti vietoje. Tai puiki dovana tavo artimiesiems, draugams ar net tiems biure užsisėdėjusiems verslo partneriams, kuriems reikia pailsėti nuo darbo beprotybės. Mūsų dovanų kuponų galiojimo laikas nesibaigia visus metus (12mėn.). Taigi net jei šiandien ar rytoj gyvenimas sutrukdys epinei mini golfo kelionei, vis tiek turėsi daug laiko, kad galėtum išlaisvinti savo vidinį mini golfo čempioną.

Jungle Monkeyz Adventure Golf - Alex beždžionė vakarėlių ir grupinių mmini golfo užsakymų puslapyje

Pasirūpinsime, kad jūsų būrio šventė būtų triuškinamai sėkminga. Tad suburkite savo gentį, užsidėkite šventines kepurėles ir kartu sukursime prisiminimus, kurie pateks į džiunglių istorijos vadovėlius. Rezervuokite norimą Adventure mini golfo vakarėlio paketą dabar ir pasiruoškite tokiai šventei, kokios dar nesate patyrę!

+37066161898
lt_LTLietuvių kalba