Karjera

Laukinė darbo paieška Kauno mieste!

Ar esi pasirengęs pradėti nepaprastą darbą, kur kiekviena diena prilygsta neeiliniam nuotykiui? Čiupk savo CV, pasidomėk, kur šiose Adventure mini golfo džiunglėse norėtum palikti savo pėdsaką, peržiūrėk šiuo metu esančias laisvas darbo vietas ir prisijunk prie mūsų! Kartu sukursime juoko kupinus prisiminimus, kurių pavydės net tikrosios džiunglės ir jų gyventojai!

Ieškome aistringų žmonių, gebančių kurti stebuklingas patirtis. Nesvarbu, ar esi klientų aptarnavimo burtininkas, svetingumo industrijos herojus ar džiunglių tematikos juokelių meistras, norime, kad taptum mūsų augančios šeimos dalimi.

Esame nusiteikę padėti siekti tavo profesinio augimo ir sėkmės. Gausi mokymus, įvairiapusišką paramą bei palaikymą ir daugybę galimybių atskleisti savo nežabotą potencialą.

Manome, kad kiekvienas komandos narys nusipelno pripažinimo už sunkų darbą ir atsidavimą. Mes puoselėjame pozityvią darbo kultūrą ir dėkojame už ypatingas kiekvieno nario pastangas. Užtikriname palankią ir džiunglių dekoracijomis papuoštą darbo aplinką bei suteikiame galimybę išnaudoti savo potencialą ir siekti karjeros. Mūsų įmonės kultūra – tai bendradarbiavimas, atsidavimas ir gera nuotaika. Čia klesti kūrybiškumas, komandinis darbas ir nuotykių pojūtis. Tad nelauk, kol tavo svajonių darbo vietą užims kitas gudruolis ir susisiek su mumis jau šiandien!

P.S. Įvairovę priimame taip natūraliai, kaip kad chameleonas keičia spalvas. Taigi, kviečiame visus kandidatus prisijungti prie mūsų džiungliškos ir įtraukiančios darbo atmosferos. Įgyvendinkime svajones ir karjeros siekius kartu!

Turi klausimų arba esi pasirengęs pradėti? Su mūsų draugiška „Jungle Monkeyz Adventure Golf” komanda gali susisiekti el. paštu arba tel.

Papūga

Trumpai apie mus

„Jungle Monkeyz Adventure Golf” siūlo unikalią koncepciją Lietuvos mini golfo ir laisvalaikio pasaulyje. Mūsų Adventure mini golfo aikštynai – ne tik vieta pažaisti, bet ir sukurti išties įtraukiančią ir nepamirštamą patirtį, kadangi mūsų mini golfo aikštynai ir visa erdvė aplink yra 100 proc. dekoruoti taip, jog pajustumėte, ką reiškia atsidurti tikrose džiunglėse. Kiekviena duobutė yra kruopščiai suprojektuota taip, kad nukeltų jus vis giliau ir giliau į pačią džiunglių širdį, apsuptą egzotiškų augalų, paslaptingų būtybių ir užburiančių garsų. Mini golfą perkėlėme į visiškai naują lygį, sujungdami pramogą, švietimą ir linksmybes visai šeimai.

Džiunglių dekoracijos
Dekroacinis elementas

Mūsų vizija – tapti tarptautiniu mastu pripažinta ir pirmaujančia vaikų, paauglių ir suaugusiųjų, ieškančių unikalios ir įtraukiančios laisvalaikio patirties, traukos vieta. Nuolat augdami, diegdami naujoves ir naudodami pažangiausias technologijas bei animatroniką, siekiame plėsti pramogų industrijos galimybių ribas. Toliau plėsdamiesi sieksime, kad „Jungle Monkeyz Adventure Golf” taptų ryškia pramogų parkų figūra, siūlančia neprilygstamus nuotykius ir brangius prisiminimus visiems, kurie mus aplankys.

lt_LTLietuvių kalba