Ko tikėtis Adventure
Mini Golfe?

Kas gali žaisti Adventure Mini Golfą?

Mini golfas yra puiki pramoga, kurioje gali dalyvauti įvairaus amžiaus žaidėjai – nuo vietoje nenustygstančių vaikų iki sidabrinėmis garbanomis pasipuošusių aktyvaus laisvalaikio entuziastų. Ir visai nesvarbi Jūsų lytis ar fizinis pasirengimas, kadangi šis žaidimas reikalauja kitokių įgūdžių. Tai smagus tikslumo ir susikaupimo reikalaujantis žaidimas. O geriausia – vienu metu gali žaisti kelios komandos, tad galėsite patirti ir lengvą konkurenciją. Tik nepamirškite, svarbiausia – gerai praleisti laiką, net jei jūsų kamuoliukas netikėtai nukeliaus į priešingą pusę.

Esu pasiruošęs laukinei Adventure mini golfo beprotybei!

Super! Nieko nelaukiant spausk mygtuką „užsakyti” ir būk tikras, kad atvykus į Jungle Monkeyz Adventure Golf turėsi pakankamai vietos ir laiko užsimoti taikliam smūgiui. Nepamiršk pasidalinti savo nuotykiais pažymėdamas mus nuotraukose ir video socialiniuose tinkluose!

Mini golfo kamuoliukas - dekoracinis džiunglių elementasUŽSAKYTI

Planuoji švęsti ypatingą dieną?

Galime pasirūpinti, jog tavo vakarėlis būtų išskirtinis! Suburk savo draugus ir šeimos narius, susisiek su mūsų komanda ir mes užtikrinsime, kad gautum vakarėlių liūto statusą. Nori sužinoti daugiau? Spausk mygtuką žemiau ir susipažink su mūsų vakarėlių paketais.

Minig golfas - kamuoliukas žolėjeVAKARĖLIAI

Galime pasidžiaugti, kad:

mini golfo aikštyną projektavo mūsų komanda;
prisidedame prie mini golfo sporto šakos populiarinimo Lietuvoje;
nuolat tobulėjame ir siekiame, kad animatronikos naujovės būtų prieinamos ir mūsų klientams;
po žaidimo galėsite pasimėgauti kokybišku maistu ir gėrimais;

2
9-nių duobučių mini golfo aikštynai
500m²
džiunglių ir mini golfo erdvės

Pasiruoškite šokti laimės šokį, nes mūsų kainos yra tokios pat džiuginančios, kaip ir pataikymas į Adventure mini golfo duobutę iš vieno smūgio! Taigi pamirškite brangius laisvalaikio praleidimo būdus ir prisijunkite prie „Jungle Monkeyz Adventure Golf”, kur linksmybės ir juokas yra kasdienis reiškinys, o kainos – tokios, kad įspūdingą laisvalaikį sau leisti gali turbūt kiekvienas!

KAINOS

Žaidimo pradžia:

Parodysime, kaip laikyti golfo lazdą kaip profesionalams, suteiksime ne tik visą su mini golfo žaidimu susijusią informaciją ir mini golfo žaidimo taisykles, bet ir nuoširdžiai palinkėsime golfo dievų palaimintos sėkmės. Tad griebkite savo golfo lazdas, išlaisvinkite savo vidinį mini golfo guru ir pasiruoškite leistis į linksmybių kupiną Adventure mini golfo kelionę tikrose džiunglėse!

Įranga

  • Kiekvienas žaidėjas gauna po lazdą ir golfo kamuoliuką.
  • Rezultatų kortelės ir pieštukai duodami kiekvienai grupei.
Padidinamas stiklas Jungle Monkeyz Adventure Golf

Žaidimo taisyklės

Žemėlapis - Jungle Monkeyz Adventure Golf

Golfo kurso taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai apie Adventure Mini Golfą:

Kaip užsisakyti laiką mini golfo žaidimui?

Ieškokite milžiniško mygtuko „Rezervuoti dabar”, spustelėkite jį ir išvysite stebuklingą laisvų laiko intervalų pasaulį. Mūsų 1 aikštyno laiko tarpsnis gali talpinti ne daugiau kaip 6 žaidėjų. Tad jei jūsų komandą sudaro nuostabus šeštas ar daugiau, turėsite atskleisti savo strateginį meistriškumą ir iš anksto užsisakyti du skirtingus aikštynus. Taigi nelaukite ir pasiruoškite užkariauti laisvus laiko tarpsnius – tegul džiunglių mini golfo dievai būna jums palankūs, kai kovosite rezervacijų mūšio lauke.

Ar galima atvykti žaisti neužsiregistravus iš anksto?

O! Tu, nuotykių ieškotojas! Nors mums labai patinka tavo spontaniška dvasia, turime įspėti, kad mūsų Adventure mini golfo rojus yra gana populiari vieta. Džiunglių oazė, pilna susijaudinusių tyrinėtojų, besigrumiančių su savo golfo lazdomis dažnas vaizdas savaitgaliais. Kad neatsidurtumėte nusivylimo jūroje, labai rekomenduojame iš anksto rezervuoti vietą. Taip užsitikrinsite savo vietą laukinėse mini golfo aikštelėse ir jums nereikės dūsauti, laukiant laisvo Adventure mini golfo takelio. Taigi, siūlome iš anksto rezervuoti savo vietą. Susimatom!

Kiek laiko užtrunka baigti vieną žaidimo kursą? O tapti mini golfo meistru?

Kaip visada opus laiko klausimas! Nors negalime nuspėti tikslaus laiko, kurio prireiks, kad pasiektumėte mini golfo meistriškumą, tačiau jūs ir jūsų mini golfo žaidėjų būrys vieną žaidimo kursą turėtumėte įveikti vidutiniškai per 30 minučių.

Kaip užsakyti žaidimą gimtadienio šventei ar vakarėliui?

Visada laukiame jūsų būriais, tačiau norime užtikrinti, kad Tavo šventės metu visi turėtų pakankamai vietos mosuoti savo mini golfo lazdomis ir mes spėtume apgalvoti kiekvieną detalę, todėl jei planuojate savo įsimintiną dieną švęsti pas mus registruokitės telefonu arba el. paštu. Mes atskleisime savo planavimo meistriškumą, kad prisitaikytume prie jūsų laukinės mini golfo armijos ir išpildytume visus vakarėlių liūto pageidavimus!

Ar nepilnamečiai vaikai gali žaisti mini golfą?

Ak, tie jauni ir bebaimiai vaikai! Mūsų mini golfo aikštynai gali būti laukiniai ir sudėtingi, todėl rekomenduojame, kad jūsų mažiesiems būtų ne mažiau kaip 7 metai, nes jiems prireiks rimtos jėgos, kad įveiktų posūkius ir kliūtis Adventure mini golfo aikštynuose. Ir nepamirškite, kad mažieji žaidėjai iki 12m. turi būti lydimi prižiūrinčių suaugusiųjų, kurie gali prisijungti prie nuotykio arba palaikyti iš šono. Taigi, suburkite jaunuosius pramogautojus ir leiskitės į mini golfo beprotybę! Čia net ir patys mažiausieji gali tapti karaliaujančiais laukinės gamtos čempionais!

Ką turiu atsinešti? Kaip apsirengti?

Mūsų darbuotojai suteiks jums visą reikalingą mini golfo įrangą, rezultatų knygutes ir pieštukus bei padės, jei turėsite klausimų Adventure mini golfo žaidimo metu. Jums visai nebūtina dėvėti specialios aprangos ar avalynės, tačiau mes rekomenduojame avėti batus lygiais padais. Taigi palikite savo batus su aukštais kulniukais namie ir pasiruoškite smagiai praleisti laiką avėdami jums patogiausius batus!

Ar galima įsigyti Jungle Monkeyz Adventure Golf dovanų kuponą?

Be abejo, nuotykių drauge! Mes siūlome Jungle Monkeyz Adventure Golf dovanų kuponus – šiuos džiaugsmo lobius gali įsigyti vietoje. Tai puiki dovana tavo artimiesiems, draugams ar net tiems biure užsisėdėjusiems verslo partneriams, kuriems reikia pailsėti nuo darbo beprotybės. Mūsų dovanų kuponų galiojimo laikas nesibaigia visus metus (12mėn.). Taigi net jei šiandien ar rytoj gyvenimas sutrukdys epinei mini golfo kelionei, vis tiek turėsi daug laiko, kad galėtum išlaisvinti savo vidinį mini golfo čempioną.

Chameleonas
lt_LTLietuvių kalba